Торгівельний центр PARK TOWN
м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 67
Щодня 7:00-23:00

Mc Donald's

1-й поверх

У двоповерховому МакДоналдс є МакКафе, МакДрайв, ігрова кімната для дітей.

На вулиці відкритий майданчик зі столами і парасольками для выдпочинку у холодочку.

Зробити замовлення можна за допомогою спеціального терміналу.

Ресторан: 07:00 - 23:00; McDrive: 24/7
(04495) 55247; (095) 2720930

Компанія МакДональдз® є світовим лідером у галузі швидкого обслуговування і налічує понад 35 000 закладів у більш ніж 120 країнах світу, які щодня обслуговують близько 70 мільйонів відвідувачів.

Україна стала 102-ю країною, де почала розвиватися мережа МакДональдз®. 24 травня 1997 року поруч із станцією метро «Лук’янівська» у Києві відкрився перший заклад МакДональдз® у країні. 14 лютого 2011 року у цьому ж закладі було відкрито перше в Україні МакКафе® – кав`ярню міського типу з широким асортиментом кави та десертів.

Компанія «МакДональдз Юкрейн Лтд» є одним із найбільших іноземних інвесторів в Україні: у розвиток мережі МакДональдз® та інфраструктури нашої держави компанією вже було вкладено близько 225 мільйонів доларів.

 

Заходь за улюбленими бургерами, займай улюблені столики й будь спокійним – ми підготувалися до нашої зустрічі. Адже безпека – №1 у нашому меню.

 

Улюблені Рояли повернулися!

Безперечно королівська новина – Роял повернувся! І не один, а одразу три: класичний й усіма улюблений Роял Чізбургер, Дабл Роял Чізбургер і Фреш Роял Чізбургер. Вони теж тобі сподобаються!

 

Улюблений МакДональдз там, де ти

Якщо ти не їдеш до Роял Чізбургера, це не означає, що Роял Чізбургер не може приїхати до тебе. Ще й як може! Замовляй улюблене через McDelivery – і до тебе все приїде. Так швидко, що ти зголодніти не встигнеш.

 

Відкривай дачний сезон

Прохолодні, освіжаючі, ягідно-смачні новинки – такі на кущі не знайдеш, тільки в МакДональдз. Заходь спробувати усі!

 

Щасливий Хеппі Міл®

У Хеппі Міл® є місія – дарувати малюкам щастя. А що потрібно для щастя малечі? Щось смачненьке й щось цікаве. Бургер, картопелька, сік чи водичка, щоб запити та улюблений іграшковий герой. Ось воно – щастя!

 

Отримуй знижки та особливі пропозиції

Завантажуй додаток МакДональдз.