Торгівельний центр PARK TOWN
м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 67
Щодня 7:00-23:00
З Днем Незалежності!
Новини

З Днем Незалежності!

23/08/2021

24 серпня Україна відмічає велике свято – 30 років із дня відновлення своєї незалежності. До цього дня Україна йшла довгим та тернистим шляхом. Але дух українського народу міцний і незламний, тому наша незалежність та процвітання неминучі. А ось декілька цікавих фактів про те, як це свято виникло:

Вперше День Незалежності України святкували не 24 серпня, а 16 липня ‒ у день, коли Верховна Рада ухвалила Декларацію про державний суверенітет України. Саме цей документ, ухвалений у 1990-му, дав змогу через рік проголосити незалежність. І вже після цього свято вирішили відзначати 24 серпня.

Рішення про проголошення незалежності не було простою забаганкою політиків. Його ухвалювали за допомогою всенародного референдуму, на який винесли лише одне запитання – «Чи підтверджуєте Ви Акт проголошення незалежності України?». Понад 90% українців в усіх областях країни висловили схвальну думку.

Чернетку Акту про проголошення незалежності України Левко Лук’яненко і Леонтій Сандуляк написали у шкільному зошиті за півтори години вранці 23 серпня. Для документа обрали визначення «акт», бо слово «закон» здавалось надто буденним і натякало на багаторазову дію.

На історичному документі про державний суверенітет України депутати залишають написи: «Слава Україні», «Ще не вмерла і не вмре», «Від сьогодні – будьмо».

А торговий центр PARK TOWN вітає всіх бориспільців та гостей міста з цим визначним днем. І не має значення, де ми народилися: у Борисполі чи Києві, Севастополі чи Одесі, Львові чи Донецьку. Важливо лише одне: наша спільна Батьківщина і наше спільне майбутнє. І тільки разом ми можемо його змінити на краще. Зі святом вас! Слава Україні!