Торгівельний центр PARK TOWN
м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 67
Щодня 7:00-23:00
Супергоріх
Новини

Супергоріх

01/03/2021

Всі горіхи корисні, поживні, калорійні і мають високу жирність. Проте, екзотичний горіх пекан і його особливі властивості вигідно виділяють його на фоні інших представників горіхоплідних.

Його назва походить з мов Корінних Американців та означає «горіх для якого необхідний камінь щоб його розбити»; 80% врожаю пекана припадає на Сполучені Штати, а дерева пекана живуть до 300 років.

Ядра горіхів мають приємний солодко-маслянистий смак, без терпких ноток і гіркоти, характерних для волоських горіхів. Є неодмінним компонентом цукеркової начинки праліне, входить до складу кавових напоїв, використовується при випічці солодких кондитерських виробів, для приготування десертів, у виробництві лікарських засобів. Пекан додають в морозиво, фруктові салати, служить доповненням до м’ясних, рибних, курячих страв, придає їм вишуканого горіхового смаку і характерного аромату.

Горіх пекана поєднав в собі найкращі якості горіхоплідних: ядра пекана допомагають знизити рівень холестерину в крові, очищають артерії, славляться вираженою протираковою властивістю, корисні при недокрів’ї, авітамінозах, покращують функціонування статевої і гормональної системи, знімають втому і стимулюють апетит.

І справді, ядра пекана дуже смачні та корисні, а якщо і ви бажаєте їх скуштувати, ласкаво просимо до торгового центру PARK TOWN на перший поверх в магазин РОДЗИНКА – симпатичний куточок корисних та смачних Східних Солодощів.