Торгівельний центр PARK TOWN
м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 67
Щодня 7:00-23:00
Плід кохання
Новини

Плід кохання

10/02/2021

День Закоханих вже близько і тому ми підготували для вас деякі цікаві факти про фрукт любові – гранат.

Вважається, що гранат дістався наших країв возами арабських торговців, які подорожували Середнім Сходом. Вони використовували гранат як жест доброї волі, щоб схилити купців до придбання своїх товарів. Особливо спокушали чутки про те, що гранат це джерело достатку та родючості.

Хоча гранат походить з плодючих земель Середнього Сходу та Середземномор’я, його шанували і Китайські, Корейські та Японські споживачі протягом тисяч років. Ба більше, його квіти та кора настільки особливі, що Японці часто використовували гранатові кущі для своїх знаменитих деревець бонсай.

Давні греки вірили, що гранатовий сік – символ любові, бо за їх легендами перше гранатове дерево посадила Афродіта – богиня кохання. Шекспір використав символізм гранатового дерева в повісті Ромео і Джульєтта, як втілення справжньої любові, забороненого кохання та солодкої невинності між Ромео та Джульєттою.

Гранати вже були визнані суперфруктом за свою здатність знижувати ризик сердечних нездужань і раки простати. На думку учених, в ній міститься більше антиоксидантів, чим в інших фруктах, в чаї і червоному вині. А останні дослідження американських науковців показали, що гранатовий сік може діяти на чоловічу потенцію не гірше за Віагру.