Торгівельний центр PARK TOWN
м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 67
Щодня 7:00-23:00
Квіткова лавка Чарzілля
Новини

Квіткова лавка Чарzілля

31/01/2021

Найкращій спосіб розповісти про свої почуття до важливої для вас людини – це квіти. Адже вони мають надзвичайну здатність проникати в самісінькі почуття  та створювати весняний настрій. Коли ви даруєте квіти – це завжди більше ніж просто квіти.

І про ці їх властивості чудово знають в магазині Чарzілля на першому поверсі торгового центру PARK TOWN. Вони створюють фантастичні букети та композиції для свят та просто так. А якщо потрібен букетик нареченої чи прикрасити весілля, тоді вам точно сюди, тому що багаторічний досвід заслуговує на довіру.

У Чарzілля на вас чекають найгарніші цікавинки з усього світу – африканські протеї, італійська мімоза, екзотична стреліція, рожеві гортензії, мініатюрні хамелаціуми та ціле розмаїття тропічних орхідей. Ви можете придбати одну квіточку або розкішну композицію. І будьте певні, флористи Чарzілля врахують всі ваші побажання щодо кольорової гамми, розміру та бюджету.

Вхід в магазин відтепер із зовні. А для вашої зручності є можливість розрахуватися готівкою та по терміналу, а також скористатися сервісом доставки. До речі, при замовленні від 500 грн доставка по Борисполю безкоштовна.