Торговельно розважальний центр Park Town
м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 67
Щодня 8:00 - 22:00

YUKI

2-й поверх

YUKI, це мережа магазинів сімейного шопінгу, новий формат для сучасних споживачів, що віддають перевагу якості за доступною ціною.

Асортимент магазину YUKI це товари для дорослих,  дітей та новонароджених. Одяг, взуття та аксесуари, а також іграшки, канцтовари, товари для спорту та інше.

https://www.instagram.com/yuki.ua

https://www.facebook.com/yuki.ua

10:00 - 20:00
(0800)210-077

YUKI –  це українська мережа магазинів сімейного шопінгу з власними торговими марками (серед яких YUKI, Shket, QZI) та виробництвом на фабриках України, Туреччини та інших країн світу. Асортимент торговельної точки в середньому складає 25 000 SKU. Водночас YUKI – це більше ніж мережа магазинів, оскільки вона представляє собою компанію повного циклу. 

Основний асортимент роздрібної мережі: одяг та взуття для дорослих і дітей, а також товари для дому, іграшки, товари для малюків та мам, канцтовари, товари для відпочинку та творчості, аксесуари на кожен день.

Свою місію в компанії формулюють так: бути улюбленим місцем сімейного шопінгу, заощаджуючи гроші та час, щоб дорослі та діти проводили більше часу разом. За 10 років з початку роботи у 2012 році, коли запрацював інтернет-магазин, та відкрився перший “цегляний” магазин у Чернігові (в ТРЦ Hollywood) компанія відкрила ще більше десятка торгових точок. Наразі мережа налічує 12 великих магазинів із широким асортиментом і помірними цінами.