Торговельно розважальний центр Park Town
м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 67
Щодня 8:00 - 22:00

СІЛЬПО

Сільпо — українська торговельна мережа продовольчих супермаркетів, з особливою атмосферою, у якій вибір продуктів перетворюється на задоволення.

8:00 - 22:00
+380 800 301 707

18 грудня в Борисполі Київської області відкрився новий дизайнерський «Сільпо». Це другий у місті супермаркет з індивідуальним дизайном.

Працюючи над концепцією магазину, який відкриваємо взимку, ми прагнули створити теплий та м’який інтер’єр. А що може додати більше затишку, ніж гарна різнокольорова ковдра? Так тематикою оформлення нового супермаркету стало клаптикове шиття, а саме квілт. Ми створили інтер’єр з великою кількістю клаптикових подушок та стьобаних ковдр із теплим наповнювачем, виконаних у цій техніці.

На вході в магазин Гостей зустрічає автобус хіпі із клаптиків різнокольорових тканин. Ще один артоб’єкт можна відшукати в районі кас – це машинка для шиття з рухливим колесом.

Велика кількість клаптиків, з яких складається ковдра-квілт, підкреслює багатий вибір свіжих овочів та фруктів у новому «Сільпо». А різноманіття кольорів вказує на багатоманітність готових страв у відділі кулінарії. Особливого домашнього затишку додає аромат духмяної випічки із власної пекарні «Сільпо». Гостям нового супермаркету ми також пропонуємо великий вибір м’яса, риби та вакуумної продукції. Усе це можна придбати самостійно або замовити доставку.

У новому супермаркеті площею 740 квадратних метрів працюють 7 звичайних кас, 5 кас самообслуговування, 2 – тютюнові та 1 каса, на якій можна отримати інтернет-замовлення. Однією з інновацій цього магазину стали електронні цінники.

Зануритися в атмосферу тепла і затишку в магазині Гості можуть щодня з 8:00 до 23:00 за адресою: м. Бориспіль, вул. Київський шлях, 67 (ТРЦ Park Town).