Торговельно розважальний центр Park Town
м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 67
Щодня 8:00 - 22:00

ROZETKA

1-й поверх

ROZETKA – це найбільший онлайн-ритейлер у країні. Уже протягом 15 років ми втілюємо маленькі мрії та грандіозні плани мільйонів людей. Наша місія — бути універсальним помічником у виборі будь-якого товару в Інтернеті. Єдиним місцем, де можна знайти все. Ми продаємо за справедливою ціною та надаємо гарантію, тому що безпечний онлайн-шопінг є нашим визначальним принципом. І щоразу, як хтось натискає «Купити», ми розуміємо, що робимо потрібну справу.

Пн-Сб: 10:00-21:00 Нд: 10:00-18:00

Онлайн-ритейлер ROZETKA відкрила в Борисполі точку видачі мережі офлайн.

Точка видачі в ТЦ PARK TOWN розпочала роботу 30.09.2020, завершила собою рекордний марафон вересня і стала вже 57-м офлайн об’єктом.

Якщо ви живете в Борисполі, в передмісті Києва або їдете на дачу по трасі - ще одна зручна локація для отримання товарів, замовлених через сайт www.rozetka.com.ua стане вам в нагоді.

 

У точці видачі розташований чек-ін та табло електронної черги, а оплатити замовлення можна прямо на видачі будь-яким зручним способом. Тут є примірочна, алкогольний відділ з вітринами і напоями. Обслуговують клієнтів менеджери-професіонали, які можуть провести консультацію і відповісти на будь-яке запитання. У новій точці видачі ROZETKA в ТЦ PARK TOWN клієнти зможуть отримати будь-яке своє замовлення, навіть великогабаритне, роздрукувавши перед цим талон електронної черги.

 

Тепер і в Борисполі кожен зможе оформити своє замовлення на сайті і безкоштовно забрати його в максимально зручному для себе місці зовсім поруч з будинком чи місцем роботи. Адже, всі офлайн-магазини і точки видачі мережі орієнтовані як на пішохідний потік, так і на автомобільний транспорт.

 

На сьогоднішній день в мережі офлайн ритейлера ROZETKA працює вже 66 магазинів і точок видачі в 24-х містах України різних форматів. Вони по-своєму унікальні і не схожі на традиційні магазини "в роздріб".

Це - об'єднаний простір для дуже зайнятих клієнтів і для поціновувачів неквапливого шопінгу.

 

Графік роботи ROZETKA в ТЦ PARK TOWN в Борисполі - з понеділка по суботу з 10:00 до 21:00 і в неділю з 10:00 до 18:00.