Торговельно розважальний центр Park Town
м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 67
Щодня 8:00 - 22:00

PROSTOR

2-й поверх

Prostor - Магазин косметики, парфумерії та доглядом за тілом та волоссям.

Якісна косметика - одна з обов'язкових умов краси, вона необхідна для догляду за шкірою обличчя і тіла, волоссям і нігтями. Косметичні засоби не тільки дозволяють отримати доглянутий вигляд, але і підтримують здоров'я. 

10:00 – 22:00

АСОРТИМЕНТ КОСМЕТИКИ В PROSTOR

Велика кількість представлених б'юті-продуктів дозволить вибрати товар, який задовольнить вас по складу, ціною, призначенням. Професійна консультація менеджера та відгуки допоможуть здійснити вибір, об'єктивно оцінивши корисні властивості продукту.

 

ЩО ВИ КУПУЄТЕ У PROSTOR:

  • Декоративну косметику у всіх можливих варіаціях, яка дозволить реалізувати будь-який, навіть самий креативний макіяж.
  • Аксесуари для нанесення, дбайливого зберігання і зручності перенесення косметичних продуктів.
  • Засоби по догляду за волоссям та шкірою голови. До цієї категорії входять не тільки кошти для щоденного догляду, а й продукти з лікувальним ефектом, які повертають природну красу волосся.
  • Стайлінг-косметика та аксесуари для укладання волосся і створення зачісок.
  • Косметика для догляду за шкірою тіла, що включає в себе креми, лосьйони і поживне молочко. Більшість продуктів створені на основі натуральних компонентів, вони зволожують і глибоко живлять клітини шкіри, відновлюючи природний баланс.
  • Антивікова косметика для догляду за обличчям, здатна повернути шкірі молодість, позбавити від неглибоких зморшок і вирівняти колір обличчя. Це не просто відомі з реклами кошти, а продукти, схвалені дерматологами і довели ефективність.
  • Серії косметики для чоловіків, розроблені для догляду за тілом та волоссям з урахуванням особливостей і смакових переваг сильної статі. До цієї категорії також входять кошти для ефективного і безпечного гоління, косметика для догляду за шкірою після нього.
  • Парфуми. Категорія представлена великим асортиментом: духи, туалетна вода, тестери, пробники, ароматизовані креми і лосьйони, подарункові набори.
  • Серії косметики для дітей, вагітних і годуючих, а також гіпоалергенні засоби, які підходять навіть тим, у кого звичайна косметика викликає роздратування.