Торговельно розважальний центр Park Town
м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 67
Щодня 8:00 - 22:00

FAMILY

2-й поверх
Магазин товарів для дому
 
10:00 - 21:00
(097) 212 04 58
Family – це мережа магазинів роздрібної торгівлі, у асортименті якої представлений жіночий та чоловічий одяг, взуття, посуд та текстиль.
Ми успішно працюємо та розвиваємось з 2007 року. На сьогоднішній день мережа магазинів Family нараховує 50 торгових точок у 35 містах України Київської, Чернігівської, Черкаської, Житомирської, Полтавської, Вінницької, Хмельницької, Тернопільської та Миколаївської областей. В основі концепції розвитку Family лежать: міцні та довгострокові зв'язки з постачальниками і партнерами, особлива увага до потреб та побажань покупців, пошук і впровадження нових ідей, постійне розширення асортименту. За 10 років роботи наша компанія отримала досвід утримання міцних позицій на ринку України.
У нашому асортименті Ви знайдете  стильний повсякденний та діловий одяг. У магазинах нашої мережі колекції оновлюються кожні 2-3 тижні. Асортимент настільки широкий, що кількість однакових моделей дуже обмежена, що нині важливо для сучасних вибагливих покупців. Наші продавці-консультанти вміють професійно підібрати комплект одягу та аксесуарів , задовольнивши при цьому будь-які смакові забаганки клієнта.
 
 До уваги покупців магазинів Family пропонується широкий вибір текстильних виробів. У асортименті представлено: рушники, постільна білизна, плед, ковдри та подушки, скатертини та серветки, подарункові комплекти.
 Однією з найбільших асортиментних груп товарів у магазинах Family є посуд. У асортименті присутні такі торгові марки, як: Pasabahce, Luminarc, Lefard, Bohemia, Walther Glass, EverGlass, Rona, Maestro, Lessner, Kaiserhoff, Bergner, Wellberg, Tramontina, Empire, va bene, Wilmax, Noritazeh, Ballarini, Krauff, Apollon, Millerhaus, Bach&Mayer, Vincent, Duralex, Helios, Renga, БІОЛ, Данко, Алеана   та багато інших. Ми пропонуємо покупцям великий вибір посуду з емалі та нержавіючої сталі,  сковороди, чайники, столові та чайні сервізи, різноманітне кухонне приладдя, богемське скло та кришталь і ще багато іншого.
 Наша мережа часто проводить акції, promo-активності, тематичні заходи для своїх клієнтів. Успішні, молоді, сучасні жінки та чоловіки обов`язково оберуть магазин Family для здійснення покупок для всієї родини!