Торгівельний центр PARK TOWN
м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 67
Щодня 7:00-23:00

BILLA

1-й поверх

Мережа магазинів «BILLA» з 06 листопада 2019 року запустила програму лояльності «ВигоДа».

Наразі Ваші покупки стануть ще більш вигідними та приємними!

Купуйте товари за гарантовано низькими цінами, які виділені на полицях цінником із зеленим логотипом.

Використовуйте картку «ВигоДа» при кожній покупці та отримуйте гарантовано низькі ціни, тому що з карткою завжди дешевше.

Все що Вам потрібно зробити, це коректно заповнити анкету та обміняти її на касі у касира.

07:00 – 23:00
(044) 364 - 68 - 52

Сезон українських овочів та фруктів в BILLA

З травня місяця проводиться системний контроль якості та безпечності свіжих овочів та фруктів, який складається з детального лабораторного контролю у незалежній акредитованій лабораторії та перевірки якості досвідченими інспекторами з якості за допомогою спеціалізованого обладнання.

Ми ретельно та щотижня перевіряємо нашу продукцію та отримуємо відповідні сертифікати.

Лабораторний контроль забезпечує моніторинг відсутності пестицидів, нітратів та важких металів у овочах та фруктах. Інспектори з якості визначають відповідність калібру, ступінь зрілості, відсутність шкідників, дефекти плода, смак та запах.

З найсвіжішими лабораторними дослідженнями ви можете ознайомитися за посиланням.

При необхідності інспектори перевірять у плодах вмісту цукру, вмісту соку, а також проведуть визначення твердості плода.

Кращі українські овочі та фрукти за неймовірно вигідною ціною в Білла!

 

Фермерське господарство «Наш овоч»

Знаходиться в селі Муравлівка, Ізмаїльського району Одеської області.

Сприятливий клімат, близькість прісної води, переважно чорноземні ґрунти з високою природною родючістю і згуртованість навколо однієї справи роблять село Муравлівка придатним для вирощування якісних та корисних овочів і фруктів. Господарство «Наш овоч» займається вирощуванням молодої картоплі, цибулі, редиски, огірків, перців, кабачків та ін.

Головною відмінністю госпадарства «Наш овоч» від інших є те, що воно складається з маленьких господарств сімейного типу. Саме тому, купуючи фрукти та овочі від цього виробника, ви можете бути впевнені , що вони вирощені як для своєї сімї.

 

Компанія «Агро Дар Юг»

Вирощує високоякісну продукцію з 2012 року. Поля компанії розташовані на півдні України в Миколаївський області. Головною відмінністю нашого господарства є те, що ми збираємо врожай без використання техніки, а саме на поле кожного дня виходить 150-200 робітників. Механізоване збирання врожаю шкодить плоду і скорочує його термін зберігання до 50%. Ми впевнені в якості , вирощеної нами продукції.