Shopping mall PARK TOWN
67 Kyivskyi shliakh Street, Boryspil city, Ukraine
Everyday 7:00-23:00
Магазин Choose & Buy
News

Магазин Choose & Buy

27/08/2021

Кожен із нас перед виходом з дому перш за все перевіряє, чи не забув, часом, мобільний телефон. І не дивно, адже сучасне життя без цього гаджета важко навіть уявити. Науково-технологічний прогрес перетворив звичайну телефонну трубку на багатофункціональний інформаційний ресурс. Це наше вікно у всесвіт, доступ у мережу, сховище фото, музики, відео та документів, зв’язок із рідними, робота та розвага.

Мобільні телефони стали справжнім автономним продовженням нашого організму і тому не дивно, що ми намагаємось їх персоналізувати так, щоб вони відображали нашу особистість. Таку змогу ми маємо насамперед завдяки аксесуарам. До того ж, різні аксесуари роблять досвід використання мобільних гаджетів іще комфортнішим, розширюють їх функціональні можливості, захищають від пошкоджень.

Тому ми пропонуємо до вашої уваги магазин Choose & Buy в торговому центрі PARK TOWN. Тут ви знайдете величезний асортимент чохлів, скла, зарядок і всіх можливих аксесуарів на продукцію APPLE. Все, що потрібно людині, щоб жити в сучасному ритмі.