Shopping mall PARK TOWN
67 Kyivskyi shliakh Street, Boryspil city, Ukraine
Everyday 7:00-23:00
Картина рекордсмен у
News

Картина рекордсмен у

26/11/2015

21 листопада у ТЦ "Парк Таун" завершився проект, присвячений встановленню рекорду України у м. Бориспіль.
На протязі місяця 2015 діток нашого міста малювали картину (триптих), розмір якої становить 2х3 метри. Також ця картина присвячена Всесвітньому дню дитини, що відзначався 20 листопада. Отже, сюжет полотна розроблявся з метою подарувати глядачеві яскраві емоції, відчуття свободи, безтурботності, духовної чистоти та безпосередності, що панують в дитячих серцях!
Дякую організаторам - голові ГО "Допомога та партнерство" Святославу Гливі та Катерині Зобенко, що запросили мене до участі в цьому історичному моменті, доручили відповідальну та неймовірно цікаву роботу по розробці ескізу, створенню підмальовку картини та супровід проекту від початку до кінця, коли дітки мали самі розфарбувати картину.
Було досить важко, тому що діти хотіли малювати ще і ще, але кожному мало вистачить частинки, адже наприкінці проекту співавторів картини було вже 2015. Це дуже символічно для нашого міста, так як саме у 2015-му місто відзначило своє 1000-ліття!
Для підтвердження рекорду України кожну дитину реєстрували та фотографували, а потім нагородили іменним дипломом від КРУ. 
21 листопада представник Книги Рекордів України зафіксував рекорд та вручив відповідний диплом організаторам. На свято завітали поважні гості, меценати, батьки та діти-учасники.
Всі бажаючі можуть побачити картину-рекорсмен на власні очі у ТЦ «Парк Таун» (2 поверх) до кінця цього тижня.