Shopping mall Park Town
67 Kyivskyi shliakh Street, Boryspil city, Ukraine
Everyday 8:00 - 22:00
Місцева аптека
News

Місцева аптека

31/01/2022

Неважливо, потрібні вам ліки, щоб зняти певні симптоми чи просто щоб поповнити домашню аптечку, ваші фармацевти можуть надати вам слушну пораду. Тепер все більше людей покладається на аптечні послуги, які надаються через Інтернет. Проте відвідування аптеки особисто має певні переваги, які неможливо отримати онлайн. Деякі з них ми наведемо нижче.

  1. Особиста порада. Фармацевт знається на ліках, адже це його робота, і може проконсультувати вас щодо того, які медикаменти з багатьох подібних підійдуть вам краще.
  2. Економія коштів. З огляду на ваше фінансове становище фармацевт може підказати, як заощадити, обравши дешевший, але не менш ефективний, варіант ліків.
  3. Робота з вашим терапевтом. Якщо ви страждаєте на хронічне захворювання, ваш терапевт і фармацевт можуть об’єднати зусилля, щоб надати вам найякісніше лікування.
  4. Додаткові медичні послуги. В деяких аптеках є спеціально обладнані місця, де вам можуть виміряти, наприклад, тиск або температуру.
  5. Зручність. Якщо вам потрібно зробити декілька покупок, то зараз численні аптеки пропонують багато різних товарів окрім медикаментів, як-от засоби догляду, продовольчі товари і навіть одяг.

Існує загальне непорозуміння, що аптеки займаються лише продажем ліків, та це неправда. Ваші фармацевти — це доступне, терпляче й надійне джерело інформації, яку ви можете отримати, коли це потрібно вам найбільше. Незалежно від того, які симптоми вас непокоїть, місцева аптека може допомогти досягнути найважливіших цілей щодо вашого здоров’я. Завітайте в «Аптеку доброго дня» на першому поверсі торговельного центру PARK TOWN, і переконайтеся самі.