Shopping mall Park Town
67 Kyivskyi shliakh Street, Boryspil city, Ukraine
Everyday 8:00 - 22:00
Ідеї до Дня Валентина
News

Ідеї до Дня Валентина

13/02/2022

Неважливо, разом ви три місці чи тридцять років, вигадувати щось новеньке на День Валентина — стрес, і це не таємниця. Можна навіть сказати, що це більш нервове завдання, ніж планувати перше побачення. Проте є і гарні новини. Існує іще багато способів зробити День Валентина особливим для вашого партнера, дівчини, хлопця, чоловіка або дружини чи навіть для когось, з ким ви поки що не почали зустрічатися.

Наприклад, якщо шлях до серця вашого партнера лежить через шлунок, відкладіть плани вечері в дорогому ресторані і пройдіть разом віртуальне заняття з кулінарії або приготуйте сніданок у ліжко. Можливо ви можете навчитися готувати енчіладу, малювати картини рівня музеїв або створювати колажі своїх мрій. Не кажучи вже про сотні речей, які можна зробити, якщо ви святкуєте День Валентина з невеликим бюджетом: романтична прогулянка, ніч ігор, приголомшливий масаж або марафон романтичних фільмів.

А якщо ви шукаєте класичні атрибути (куди ж без них) до Дня закоханих квіти, як от: квіти, валентинки або цукерки, все це можна знайти в торговельному центрі PARK TOWN. До того ж багато наших магазинів і ресторанів пропонують вигідні акції і пропозиції. Якщо ви ще не встигли, тоді зараз саме час. Тому чекаємо на вас!